Czy na jednym z większych festiwali muzycznych jest miejsce dla hospicjum? W dniach 29 czerwca – 2 lipca wzięliśmy udział Open’er Festival 2022.

Za nami 4 bardzo intensywne dni. Dni zupełnie inne niż nasza codzienność, ale jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w Open’er Festival 2022.

Choć wiele osób ze zdumieniem przyjmowało wiadomość, że jako hospicjum pojawimy się na jednym z większych festiwali muzycznych, bo o czym będziemy rozmawiać? Wybraliśmy #openerfestival na premierę czerwonej teczki, która jest częścią nachodzącej kampanii Zaufaj Bliskości. Chcemy pokazać, że o rzeczach ważnych można mówić z lekkością, co nie znaczy lekceważąco.

Przez te 4 dni przy tablicy #beforeidie odwiedziło nas mnóstwo osób, które podzieliły się swoimi marzeniami. Wśród nich znaleźli się m.in. Ambsador USA Mark Brzezinski, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, redaktor Michał Figurski, sędzia Igor Tuleja, Weronika Sowa i Karol Wiśniewski.

Chcielibyśmy również podziękować naszych współtowarzyszom ze strefy NGO, gdyż mieliśmy zaszczyt znaleźć się wśród wyjątkowych organizacji, takich jak Polska Akcja Humanitarna (PAH)Fundacja W związku z RakiemFundacja Dajemy Dzieciom Siłę | Empowering Children FoundationFundacja Anny Dymnej “Mimo Wszystko”​PCPM – Polskie Centrum Pomocy MiędzynarodowejMiędzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-PolandFundacja Słonie na BalkonieFundacja Nowoczesna Polska / Modern Poland FoundationFundusz dla Odmiany | For a Change FundFundacja DBAMY O MŁODYCHFundacja im. Helen KellerStowarzyszenie Interwencji Prawnej.

Jako zespół daliśmy sobie świetnie radę. 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Tu podziękowania należą się po kolei w zasadzie każdemu działowi. Powodzenie tej akcji to praca wielu osób, których finalnie nie było widać na festiwalu. 🧡