Śmierć znów zawitała na największy biletowany festiwal muzyczny w Polsce. W dniach 28 czerwca – 1 lipca wzięliśmy udział Open’er Festival 2023.

Za nami 4 bardzo intensywne dni. Dni zupełnie inne niż nasza codzienność, ale jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w Open’er Festival 2023.

W tym roku zachęcaliśmy do dzielenia się Nieśmiertelnymi Słowami i umieszczenia ich na specjalnie przygotowanej tablicy „Słowa, które Wam zostawiam”. Przez te 4 dni odwiedziło nas wielu festiwalowiczów, którzy bardzo chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami, wpisując pojedyncze słowa, ulubiony cytat, czy motto, które towarzyszy im w życiu. Dodatkowo w tym roku na stoisku każdy mógł przygotować własną, personalizowaną festiwalową torbę i osobiście uwiecznić na niej najważniejsze dla siebie #nieśmiertelnesłowa.

Sporo osób mówiło też, że pamiętają nas z zeszłego roku, bo tablica była miejscem integracji, dawała poczucie wspólnoty i chętnie do niej wracali w trakcie trwania festiwalu. I w tym roku nasza tablica to punkt, który zatrzymywał i zmuszał do chwili refleksji pomiędzy kolejnymi koncertami i atrakcjami.

Jako zespół daliśmy sobie świetnie radę. 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Tu podziękowania należą się po kolei w zasadzie każdemu działowi. Powodzenie tej akcji to praca wielu osób, których finalnie nie było widać na festiwalu. 🧡