Pierwsze dni Areopagu Etycznego 2020 były pełne wrażeń.

?Pierwszego dnia, z samego rana uczestnicy dzięki uprzejmości Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej, wsiedli na pomeranki  i pożeglowali do Jastarni, gdzie w uroczym Kinie Żeglarz, odbył się pokaz filmu “Jak Pies z kotem”?
Wzruszające spotkanie w Kino Żeglarz w Jastarni połączyło dwa światy – lekarzy i artystów. Po powrocie do Pucka odbyło się oficjalne otwarcie trzynastej edycji Areopagu Etycznego. Uczestników powitała Burmistrz Miasto Puck oraz Józef Kaczkowski – Tata założyciela Puckiego Hospicjum Księdza Jana Kaczkowskiego. Na sam koniec dnia odbył się pierwszy wykład, poprowadzony przez dr. Piotra Szeląga, współautora Areopagu Etycznego.
?Poniedziałek rozpoczęliśmy nieodłącznym elementem Areopagu, którym są warsztaty z aktorami. Pogoda dopisała, dzięki czemu studenci w pełni mogli cieszyć się z zajęć windsurfingu. Pełny emocji dzień zakończyliśmy wykładami z Komunikacji medycznej, które poprowadził gość specjalny, Zbigniew Kowalski.

Codzienne relacje z wydarzenia możecie obserwować na story facebooku Areopagu Etycznego oraz instagramie Puckiego Hospicjum ?

(Rejs został współfinansowany w ramach operacji pn. LCOP Lokalne Centrum Organizacji Pozarządowych – wsparcie profesjonalizacji oraz integracja członków organizacji pozarządowych z obszaru PLGR )