Ruszyła rekrutacja Areopagu Etycznego. To już XVII edycja szkolenia z komunikacji lekarz-pacjent.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do XVII edycji Areopagu Etycznego. Wydarzenie stanowi unikalną okazję dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z komunikacją lekarz-pacjent. To innowacyjne szkolenie z zakresu komunikacji i etyki w medycynie zrodziło się z pomysłu śp. ks. Jana Kaczkowskiego oraz jego przyjaciela Piotra Szeląga.

Podczas Areopagu Etycznego uczestnicy będą mieli okazję brać udział w wykładach, warsztatach z aktorami, którzy wcielą się w role pacjentów. Pomogą one lepiej zrozumieć etyczne aspekty opieki nad pacjentem.

W tym roku Areopag odbywa się w dniach 25.08-1.09. Przed uczestnikami 7 intensywnych dni nauki. Gwarantujemy nocleg, wyżywienie i niepowtarzalną atmosferę! Nieodłącznym elementem szkolenia są zajęcia z windsurfingu, które mają pokazać jak ważne jest zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojego udziału w XVII edycji Areopagu Etycznego w Pucku. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje predyspozycje interpersonalne.

Więcej szczegółów znajdziecie TU.